Blog

Hava Durumu - havaforum.com

Image26.png (261×61)

Hava Tahmini; Belirli bir ülke, bölge veya merkezde, bir zaman dilimi içinde görülebilecek meteorolojik vakaların gözlem ve analizlere dayanılarak subjektif yada objektif yöntemler kullanılarak önceden öngörülme çalışmaları hava tahmini olarak adlandırılır. En Çok Sorulan Sorulardan biri ise ; Hafta sonu hava nasıl olacak sorusudur.

Hava Tahmini Üç Aşamalıdır:

Gözlemler
çözümleme
Tahmin

Hava Tahminlerinde Gözlemler ve kullanılan ürünler aşağıdaki gibidir.

Yer Gözlemleri
gemi Gözlemleri
Yüksek Atmosfer Gözlemleri
Radar Ürünleri
Uydu Görüntüleri
Otomatik Meteoroloji İstasyonları Verileri
Her şey gözlemle adım atar

Yer Gözlemleri
Meteorolojide saatlik yer gözlemi (SİNOPTİK) ve iklimsel gözlem (KLİMATOLOJİK) olmak üzere iki çeşit yer gözlemi yapılmaktadır. Sinoptik gözlemler hava tahmininde kullanılan gözlemlerdir.

Sinoptik Gözlemler; tüm dünyada meteoroloji istasyonlarında GMT saatine gore aynı anda yapılır. Bu saate nazaran, İngiltere'deki hafta sonu hava durumu Grinwich'ten geçen boylam derecesi başlangıç kabul edilir ve bu başlangıç boylamında 12.00 GMT'de yapılan bir sinoptik gözlem yöresel olarak Türkiye'de öğleden sonrasında 15.00'de, Hindistan'da akşam 18.00'de, Avustralya'da gece 22.00'de ve Orta Amerika'da ise sabah 05.00'de yapılır. Bu gözlemlerin hepsi de 12.00 GMT gözlemi olarak isimlendirilir.

Sinoptik gözlemler; GMT saati ile her saat ve üçer saatlik aralıklarla yapılır. 00.00, 06.00, 12,00, 18.00 GMT'de yapılan gözlemler Ana Sinoptik; 03.00, 09.00, 15.00, 21.00 GMT'de meydana getirilen gözlemler de Ara Sinoptik Ghasret olarak isimlendirilir. Havaalanlarında bulunan istasyonlarda ek olarak Havacılıkla ilgili METAR ve AERO gözlemleri de yapılmaktadır.

Yer gözlemlerinde;

Rüzgar; yönü, hızı ve hamlesi
Hava sıcaklığı
İşba sıcaklığı, ıslak termometre sıcaklığı, nispi rutubet ve su buharı basıncı,
Toprak üstü minimum sıcaklığı
Hava basıncı; güncel basınç, deniz seviyesine indirgenmiş basınç ve tandans durumu ile miktarı.
Hava hadiseleri; halihazır ve geçmiş hava
Yatay görüş uzaklığı
Bulutluluk; kapalılık miktarları, cinsleri ve taban yükseklikleri
Yerin hali, toplam ve taze kar kalınlığı
Günlük buharlaşma, güneşlenme ve radyasyon miktarları
Yağış miktarı ve günlük toplam yağış miktarı
Deniz; su sıcaklığı, Denizin hali ve denize doğru görüş uzaklığı
Ölçülen bu değerler kodlanarak ulusal meteoroloji merkezlerine buradan da haftasonu hava uluslararası toplama merkezlerine gönderilir. Uluslararası merkezde toplanan bilgiler yeniden tüm ülkelere dağıtılır.

Tahmin

Buna ilaveten; güçlü Meteorolojik hadiselere bağlı can ve mal kayıplarını azaltmak amacı ile Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hazırladığı ihtarlara ek olarak Bölge Müdürlükleri merkezlerinde 24 saat esasına nazaran çalışan Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezleri, mesuliyet sahasındaki il ve ilçeler için günlük ve beş gmeşhurk hava tahminleri yapmakta, gerektiğinde Meteorolojik verilere göre Meteorolojik uyarılar yayınlanmaktadır.

Hazırlanan tüm Meteorolojik ürün ve tahminler internet sitemizde (www.Mgm.Gov.Tr) eş zamanlı olarak yayımlanır. Ek olarak tüm tahmin ve uyarmalar kamuoyuna duyurulmak üzere Radyo, TV’ler, Basın, Ajanslar ile ilgili Kamu kuruluş ve kuruluşlarına anında ulaştırılır.

Devamını oku

SineklikDunyasi.net - Sineklik Fiyatları ve Modelleri - Kartal

logo.png (350×80)

Sineklik sayesinde hiçbir kimyasal madde kullanmadan doğal korunma yöntemleriyle haşereleri evimizden uzak tutmaya yarayan bu yol ek olarak açılıp kapanabilir özelliği yardımıyla de büyük kolaylık sağlamaktadır.

Pencere, kapı, cam balkon havalandırma boşlukları plastik doğrama, alüminyum doğrama, ahşap doğrama, demir doğrama ayırt etmeksizin uygulanabilen bir sistemdir. Peki, cam balkon sineklik seçerken nelere ve hangi özelliklerine bakmalıyız. Birlikte bu sistemlere bir bakalım.

Pileli sineklik, birkaç senedir kullanıma sürülmüş olan sineklik modelidir. Pilelere haiz tülü sayesinde kendini kolayca farkettiren şık tasarımı ve basit kullanımı ile öne çıkan bir sineklik Sineklik Modelleri ' dir. Uzun seneler amacına uygun bir halde size hizmet edecek ve haşerelere karşı sizi koruma altına alıcaktır.

Stor sineklik kullanım avantajları yüksek ve şık bir tasarıma sahiptir.

Başlıca özellikleri 20×40 ölçülerindeki bir kasanın içerisinde, yayla kurma mekanizması ile çalışır, içine tülün sarıldığı bir motor yatağı ve iki yana monte edilmiş U şeklinde içinde özel kıl fitiller bulunduran aliminyum raylar ve alt kilitleme parçasından oluşmaktadır.

Sinekliği açmamızı gerektiren durumlarda ufak bir el hareketi ile kendi kendini toplayabilir. Kullanılan tüller fiberglas ve yanmaz tül özelliğindedir. Menteşeli sineklik kullanımı basit ve ekonomik yönden en uygun sineklik sistemidir. Pencere sinekliği ve kapı sinekliği olarak kullanılabilirler. Sistem özellikleri 17×25 aliminyum kasanın içine gergince uygulanan fiberglas tül ile donatılmış sineklik modelidir.

Pencere sinekliği olarak kullanıldığında 2 adet menteşe ile hareket edip açılıp kapanması sağlanır. Sinekliği tutan mekanizma ise çıtçıt denilen sert plastikten yapılmış birbir içine geçerek kilitleme saplayan bir parça yada mıknatıs ile sağlanır. Kapı kolu takılarak rahatça açma kapama özelliğini alırlar.

Sürme sineklik sistemleri uygulama alanına bakılırsa belirlenen akılcı çözümler sunan bir sineklik sistemidir. Yana doğru şu demek oluyor ki yatay olarak çalışan pencere yada kapı modelleri için tasarlanmıştır. Başlıca özellikleri, alüminyum rayların üzerinde ölçüye uygun olarak üretilmiş sinekliğin altındaki rulmanlar çerçevenin çevreını tamamen dönecek şekildetakılır. Bu uygulama yardımıyla sağa sola hareketi sağlanır.

Buraya kadar cam balkonumuza nasıl bir sineklik seçmemiz konusunda sanırım karara vardık. Şimdi sinekliğimizi evimizin dekorasyonuna uydurma vakitı. Sinekliklerde belirli olan 3-4 renk dışında kendinizin seçmiş olduğunuz bir rengi özel statik boya yardımı ile boyayabilirsiniz.

Artık cam balkon sinekliğinizin nasıl olacağına ve rengine karar verebildiyseniz sıra uygulamaya geçmede…

Öncü firmalar ve fiyatlar

Fiyatlandırma seçeneklerinde Türkiye de bulunan genel Sineklik Fiyatları standartlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bunun dışında firmaların düzgüsel tutarlarını öğrenebilmek için sizler de firmalar ile direk bildirişime geçebilirsiniz.

 

 

Devamını oku

Elma Sirkesinin Faydaları

 
Yüzlerce senedir evimizden noksan etmediğimiz bu mucizevi ürün sıhhat, temizlik, kozmetik şeklinde biroldukça alanda kullanılmaktadır.
 
Elma sirkesinin mucizelerinden yararlanmak isteyenler için bu olağanüstü iksiri bir kaç alt başlıkta inceleyelim:
 
1- Elma sirkesi bol miktarda C vitamini, sodyum, potasyum ve kalsiyum içermektedir. Elma sirkesi bedenin sağlıklı alkali pH düzeyine yetişmesina destek sunar. Sağlıklı bir pH değeri vücuttan daha fazla toksin madde atılmasıyla doğru orantılıdır.
 
Elma Sirkesinin Güzellik Sırları
 
2- Elma Sirkesinin Faydaları ile güzelliğinize güzellik katarken biroldukça kimyasal üründen daha etkili ve daha ekonomik bir tercih yapmış olmuş olursunuz. Saçlarınız için son durulama suyuna ekleyeceğiniz bir kaç kaşık elma sirkesi ile saçlarınızda şampuan ve saç kremlerinden kalan kimyasal tortuları arındırmış ve saçlarınıza parlaklık kazandırmış olmuş olursunuz. Cilt toniği yerine kullanabileceğiniz elma sirkesini temiz bir kapta bire iki oranında seyreltip kullanabilirsiniz.
 
3- Elma sirkesini saç ve cilt temizliğinden farklı olarak mutfak ve ev temizliğinde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Mutfak tezgâhından, fırın içlerine, bulaşık makinesinde parlatıcı olarak, yüzey temizliğinde ve hatta tuvalet temizliğinde bile kullanmak mümkün. Birebir su ile seyrelteceğiniz elma sirkesi ile mutfak tezgâhını silebilir, bulaşık makinesi gaslıne parlatıcı yerine elma sirkesi koyabilir, birazcık karbonat ile karıştıracağınız elma sirkesi ile fırının içini hiç yorulmadan temizleyebilir geceden tuvalete döküp beklettiğiniz takdirde tuvaletinizi hijyenik bir şekilde temizleyebilirsiniz.
 
Elma Sirkesinin sıhhat Sırları
 
4- Yoğun lifli içinde ne olduğu yardımıyla içeceğinize ekleyeceğiniz bir kaç kaşık elma sirkesi ile ishal ve kabızlık şeklinde rahatsızlıklardan kolayca kurtulabilirsiniz. Elma sirkesi kolesterolünüzü sağlıklı bir seviyede tutmaya yardımcı olurken, antiglisemik içeriği sayesinde kan şekerinizin ani iniş ve çıkışlarını dengeler, yapmanız gereken tek şey, bir bardak suyun içine üç dört yemek kaşığı elma sirkesi koymaktan ibaret. Ayrıca bu mucizevi ürün yağ yakıcı ve iştah baskılayıcı etkisi ile yüzlerce senedir kilo vermek amacı ile rejim listelerine eşlik etmektedir. Sabahları metabolizmayı uyandırmak ve güne zinde başlamak adına bir bardak ılık suyun içine koyacağınız bir tatlı kaşığı bal ve bir yiyecek kaşığı sirke size kilo vermek için yardımcı olacaktır.
Devamını oku

MutantWorkout.org

1656380_1452006125017841_324568597_n.jpg (320×261)

Steroid kür satışı için temiz ve güvenilir bi hizmet sunan mutantworkout ailesi. Steroid kürleri hakkında kür cetveli yazmak ve kişiye özel yaşına,boyuna,kilosuna, spor geçmişine, yaptığı işine göre ayarlanan Vücut Geliştirme  antrenman programı, beslenme programı ve kür cetveli için kaliteli ve aynı zamanda yüz güldüren bi hizmet sunan blogger.

Devamını oku

Fon Perde Model ve Fiyatları

fon perde

Fon Perde Fiyatları

Perde seçimlerinizde özellikle farklı tarzlarda seçimler yapmak isteyenler için fon perde modelleri bulunmaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri kullanılacak olan alana göre tercih edilebilir. Yatak odası, yemek odası, mutfak ve diğer bütün odalarda perde seçimlerinde desenli veya sade renk seçenekleri üzerinden seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Kullanılacağı alana göre belirlenen boyutlarda hazırlanan fon perdelerde alınan ölçülere göre üretim yapılarak birebir uygun seçenekler oluşturulmaktadır. Kaliteli malzeme seçenekleri ile hazırlanan fon perdeler daha uzun süre sorunsuz olarak kullanım imkanı elde etmenizi sağlamaktadır. Alana göre tercih edilecek boyutlarda parça parça bölümler halinde uygulama yapılabileceği gibi aynı zamanda bir bütün halinde de seçimler yapılabilir.

Kaliteli Fon Perde Modelleri

Fon perde kullanmak isteyenler için birbirinden farklı modellerde ve kalitede seçenekler arasından seçimler yapılabilir. Tercih edeceğiniz fon perdenin kalitesi ve boyutları fiyat seçeneklerini belirlemektedir. Bu nedenle her bütçeye uygun fon perde fiyatları üzerinden farklı seçimler yapılabilir. Fon perde seçiminde kaliteli tercihler yapmak isteyenler için hazırlanmış olan farklı model seçenekleri bulunmaktadır.

Evinizi güzelleştirecek perde seçeneklerinde özellikle uygun fiyat seçenekleri bütçenizi sarsmadan dekorasyonu değiştirmenizi sağlamaktadır. Bunun için farklı renklerde ve modellerde hazırlanmış olan fon perdeler arasından beğenmiş olduklarınızı tercih ederek istediğiniz alanda yeterli olacak boyutlarda satın alabilirsiniz. Aynı modeli farklı alanlarda kullanmak istediğinizde alınan ölçüler ile birebir uygun seçenekler hazırlanmaktadır.

Uygun Fiyatlı Fon Perde Modelleri

Bütçenizi zorlamadan evinizin ışıltısını değiştirmek istediğinizde bu konuda tercih edebileceğiniz farklı tarzlarda fon perde seçenekleri bulunmaktadır. Yalnızca düz renk tercih edenler farklı renk tonlarında hazırlanan perdeleri tül ve stor perdeleriniz ile uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. İki kanatta kullanacağınız fon perdelerde talep ettiğiniz gibi geniş veya dar seçenekler üzerinden üretim yapılmaktadır.

Farklı kumaş seçenekleri ile hazırlanan fon perdeleri uzun süre sorun yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Yıkanabilir olması sayesinde istediğiniz de çıkartıp yıkayarak yeniden kullanmaya devam edebilirsiniz. Perdenin kalın olmasını veya ince olmasını istiyorsanız bu konuda farklı kumaş veya tül seçenekleri ile yapılan üretimler sayesinde istediğiniz gibi tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Fon Perde Modelleri 2017

Yeni sezonda farklı renk ve modellerde hazırlanan fon perdeler evinizin havasını değiştirecek. Kullandığınız tül ve mobilyalara uygun renklerde tercih edeceğiniz fon perdelerde özellikleri bakımında farklı tarzlarda hazırlanmış olan modelleri düşünebilir ve aralarından seçim yapabilirsiniz. Alınacak ölçülere göre boy ve en ölçüleri belirlenerek hazırlanan perdeler kanat kısmında istediğiniz şıklığı oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Belirlenen boyutlara göre değişen fiyatlar konusunda firma ile görüşme yaparak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli hizmet vermek adına en kaliteli kumaş seçenekleri ile üretim yapılmaktadır. Tercih edeceğiniz kumaş seçeneklerine göre fon perdelerin özellikleri de değişmektedir.

Online Fon Perde Satışı

Evinizde kullanmak istediğiniz farklı renk ve model seçeneklerine ulaşmak için online olarak siparişinizi vererek satın alabilirsiniz. Sistemde yer alan bütün fon perdeler hakkında detaylı olarak alacağınız bilgiler ile istediğiniz kaliteli seçenekler arasından en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Sistemde yer alan her fon perde için belirlenmiş olan fiyat seçenekleri ile istediğiniz sayıda alım yapabilirsiniz.

Vereceğiniz siparişler kısa süre içinde hazırlanarak vermiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir. Bu sayede zaman kaybetmeden istediğiniz fon perdeleri kullanacağınız alana takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle farklı renklerde ve desenlerde hazırlanan perdeler ile evinize farklılık katarak dekorasyonunuzu canlandırabileceğiniz için uygun fiyatlar ile zevkinize uygun seçimleri kolayca yapabilirsiniz.

Devamını oku

MARKA TESCİL VE MARKA BAŞVURU

Marka Tescil

marka-tescil-300x87 Marka Tescil

Marka Tescil

Gelişen internet,e-ticaret ağı ve bu sayede bilgiye kolay ulaşılması rekabeti oldukça arttırdı. Firma sahipleri ve ticaret erbabları artık ürün ve hizmetleri ile ilgili fark yaratmak durumunda kaldılar ve tam da bu noktada marka kavramı ve dolayısı ile marka tescili konusunun öneminden bahsetme ihtiyacı doğdu.
Firma sahipleri, rekabetçi koşullarda marka yaratarak hedeflerine ulaşabileceklerinin farkına vardılar. Ama sadece markayı yaratmak değil onu kötü niyetli kişilere karşı korumak ve bu kişilerin izleyeceği yöntemler sonucu zarara uğramamak için marka tescili yoluna başvurdular.
TurkMark Danışmanlık da firmanızı ve markanızı, ulusal veya küresel her türlü tehdide karşı korur ve gözetir, yolunuza emin adımlarla devam edebilirsiniz.
Çünkü TurkMark Danışmanlıkmarka tescili işlemlerinin yanı sıra marka araştırmaları ve analizleri, markaların piyasadaki konumunun belirlenmesi, marka için gerekli hukuki işlemlerin gerçekleştirilmesi ve takip edilmesi gibi birçok hizmeti sizlere sunan, işinde tecrübeli ve profesyonel bir firmadır. Marka Başvurusu yapmak için lütfen uzmanlarımızdan bilgi alınız 444 89 33

 

Marka Tescil Hizmeti

Turk Mark Danışmanlık, farklı sektör ve gruplara sektörel bazda uzmanlaşmış marka temsilcileriyle marka tescil hizmeti vermektedir.
Turkmark Danışmanlık olarak yapmış olduğumuz tüm işlemlerde en üst kalite ve profesyonelliği sunma hedef ve misyonundayız.

Müşterilerimizle sıkı bir güven ilişkisi kurarak onların memnuniyetini öncelikli ilkemiz kabul ediyoruz.Kalite politikamızdan, hizmet ve fiyat politikamızdan hiçbir zaman taviz vermemekteyiz.

TurkMark Danışmanlık ile artık tüm marka tescil,marka sorgulama , marka başvuru ve patent başvuru, işlemlerinde yanınızda bir dost bulunmaktadır.

Turkmark Patent olarak verdiğimiz başlıca marka danışmanlık hizmetleri şunlardır:

Com.tr için Marka Tescili,

Slogan ve Logo tescili,

Marka Takip ve Raporlama,

Marka Yenileme,

Marka Adres Değişikliği,

Marka itiraz Etme,

Marka İtiraza Karşı Görüş Bildirme,

Marka Nevi Değişikliği,

Marka Ünvan Değişikliği,

Marka Miras,Versaet ve İntikali,

Marka Tescil Dava takibi,

Marka Tescil Arabuluculuk İşlemleri,

Tanınmış Marka Başvurusu,

Marka YİDK Kararına itiraz,

Marka Koruma ve Benzer Marka Takibi,

Marka Analizi,

Hazır Tescilli Marka Bulunması,

Marka Devri,

Marka Değeri Belirleme işlemleridir.

Tüm bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için uzman marka vekili ve avukatlarımız sizlere bir telefon kadar yakındalar. 02128521519 – 4448933

 

Devamını oku

2017 En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı Hangisi?

Bilgisayar koruması için antivirüs yazılımı seçiminde güncellik en önemlisidir. Bu yüzden en iyi antivirüs hangisi sorusuna cevap olarak öncelik olarak güncelliğe bakmanız gerekli. Bu seçim sırasında bilindik firmalardan yararlanmanız en önemlisidir. İşte sizler için en iyi olanları liste olarak ufak bir araştırma sonrasında hazırladım. Aslında sitemizde bu tarz programlar için yayınlanmış başka listelerimizde olduğu için biraz farklı programlar bulmaya çalıştım diyebiliriz.

En iyi antivirüs 2017 seçimi için şuan tarihe bakmak pek mantıklı değil henüz 2016 da yer aldığımız için güncellemelerle otomatik yeni sürüme geçişiniz olacaktır. En iyi ücretsiz antivirüs 2017 seçimi bu yüzden sağlam firmaları seçerek olmalı. Devamlı veri tabanı güncellemesi sayesinde her zaman koruma konusunda tam sistemli çalışması önemlidir.

Koruma sırasında anlık kontrolleri her zaman için aktif etmeniz gerekli. Bu sayede yazılım sizi internet üzerinden gelecek olan bir saldırının yanı sıra harici bellek açarken otomatik koruma sağlayacaktır. Gerçek zamanlı korumanın devamlı açık olması bir virüse karşı size korurken çok ufak ihtimalle bazen zararsız yazılımı da virüs olarak görmesi sinir edici durum olmaktadır. Bu gibi durumda programa dosyanın güvenli olduğunu tanımlamanız sorunu halledecektir. 2017 en iyi antivirüs olarak yapacağınız yüklemede bu tür korumaya önem vermelisiniz.

Bunların yanı sıra listemizde de yer alan bir diğer koruma ise sizin manuel olarak yapacağınız taramalardır. Detay olarak yapılacak olan inceleme sonucunda var olan bellekte sorunları engellemek için en iyisi olmaktadır. Harici bir bellek taktığınızda mutlaka içerisine girmeden taratma işlemini yapmanız ekstra bir güvenlik önlemi olmaktadır. Kullandığınız bilgisayarı en iyi antivirüs ile korumanın yanı sıra kendi yarayacağınız sistemle de sağlamanız mümkün. Bunun için ücretsiz antivirüs olarak sunulan birçok yazılım bulunuyor. En iyi tercih sonrasında belirli aralıkla genel tarama yapmanız güvenliğinizi daha da artırır ki birçok yazılım belirli aralıklarla otomatik taramada gerçekleştiriyor.

 

1. BitDefender Antivirus Free Edition – En İyi Antivirüs Programı

BitDefender bu sefer sıralamada başı alıyor. Tamamen Türkçe olarak kullanıcıya sunulan Antivirüs programı ayrıca ücretsiz olarak devamlı güncellemeyle destekleniyor. Her antivirüs ile alakalı yaptığımız listelerde belirttiği gibi güncellik önemlidir ve bu yüzden korsan yazılımlardan uzak durulması gerekli. Ücretsiz olarak yeni çıkan virüslere karşı devamlı kendini güncelleyen Antivirüs en iyi virüs programının korsan yazılımından daha kalitelidir. Arka planda çalışarak bilgisayarı yormayan ve gerçek zamanlı koruma ile anlık olarak sistemin güvenliğini sağlayan bu yazılım tercihler aranızda en iyi olarak bulanabilir.

 

Devamını oku

Rottest ürünleri Püdaş'da!

rottest_logo.jpg (260×76)

En uygun ve en kaliteli Rottest Ürünleri Püdaş'da. Püdaş, uzun yıllardır hem rottest servis liğini hem de, rottest bayi liğini Rottest Ankara olarak yapmaktadır.

Rottest onlarca basınçlı ve yıkama makinalarından sadece birisi, rottest türkiye piyasasına ilk 1970 yılında girmiştir. Rottest ürünleri ve Rottest Yedek Parça hakkında her türlü bilgiyi püdaş garantisi altında 0312 395 8600 numarasından veya www.rottest.net web adresinden ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ve müşteri şartlarını hedef alarak faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, Rottest ikinci el ürünleri ile de kalite yönetim sisteminin sağladığı sürdürülebilir ve süreksel iyileşme süreciyle, kullandığı teknoloji ve teknik yapısı ile yenilikleri yakından takip ederek hızlı bir şekilde büyümesine devam etmektedir.

Rottest fabrikası İzmir'de olup ayrıca Rottest yıkama makinası izmir de üretilmektedir. Rottest Ürünlerini Rottest KayseriRottest KonyaRottest EskişehirRottest İstanbulRottest Ankara olarak da kolaylıkla bulabilirsiniz. Rottest 'CE' güvencesine sahip olan ürünlerini ISO 9001-2000 standardına ve yasal mevzuatın şartlarına uygun olarak üretmektedir.

Tüm rottest basınçlı yıkama makinaları dayanıklı pompalara sahiptir. Örneğin yüksek dayanıklılığa sahip pompası ile rottest ST 200 CS makinemiz oto yıkama sektöründe en çok tercih edilen modelimizdir.

Ayrıca rottest soğuk yıkama makineleri olarak da rottest ST 200 CS, rottest ST 210 CS, rottest ST 250 CS, rottest ST 300 CS, rottest ST 350 CS ürünleri bulunur.Bu ürünler yüksek debisi sayesinde yumuşak ve çok miktarda kirin temizlenmesi için kullanılabilir. Rottest oto yıkama makinaları olarak da ST 180 MCS, ST 180 CS, ST 2000 C SICAK-SOĞUK, ST 2100 C ROTTEST SICAK SOĞUK gibi ürünlerimiz mevcut olup ayrıca elektrikli sıcak-soğuk makineleri tercihler arasındadır. Rottest yıkama olarak da Rottest 300 BarRottest 250 Bar gibi ürünleri ile de bilinir.

Rottest ürünlerinde yerli malzemeler kullanmakta, müşterilerine sunduğu makineleri için taahhüt ettiği garanti şartlarına mutlak surette riayet etmekte, yaygın servis ağı ile sağladığı satış sonrası servis hizmetiyle müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Yapmış olduğu çalışmalarla müşterilerinden aldığımız takdir ve teşekkür ile her geçen gün büyüyerek, yurt içinde sağladığı başarılarını, yapmış olduğu ihracatlarla yurtdışına da taşımaktadır.

Püdaş da Rottest basınçlı yıkama makinesi ve rottest oto yıkama yedek parçaları ve Rottest Pompa da bulunmaktadır.

Rottest yedek parçalarımızda aşağıdaki gibidir.

Rottest keçerottest seramik pistonrottest biel kolurottestsarı kafarottest serpantinrottest ateşleme trafosurottest krank milirottest su jetirottest tabanca memesirottest tabancarottest hortumrottest tekerlekrottest siboprottest kabinrottest afyonrottest Antalyarottest basınç keçesirottest taparottest mazot pompası

Rottest servis ile ilgili 05326300010 nolu telefondan rottest Ankara birimimizle irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıca Rottest olarak oto yıkama istasyonları kurulumu yapmaktayız.

Devamını oku

Güvenilir Depo Çadırları

Son yıllarda piyasaya hızla sürülen ve talebi bir o kadar da artan depo çadırı sık sık karşımıza çıkmaktadır. Diğer yıllara göre ve şuan ki fiyat ve sağlamlığı göz önünde bulundurularak tercih listesinin üst kısımlarına hızla çıkmaktadır. Kapalı tesis üretimlerinde sıklıkla görülen çadır, artık günümüz de depo çadırı olarak kullanılmaktadır. Birçok malzemeyi saklama ve koruma amaçlı kullanılan çadırlar sağlam, dayanıklı ve kaliteli üretimiyle göze çarpmaktadır.
depo çadırı

Müşterinin arzusuna göre boy, ebat ve kalitede çadırlarımız üretilip teslim edilmektedir. İsteğe göre sipariş edilen ve özenle hazırladığımız depo çadırı dayanıklı ve sağlam yapısıyla da her türlü hava koşuluna dayanmaktadır. En önemlisi de üretilecek olan çadırın istenilen şehire göre hava koşulları göz önünde bulundurularak tasarlanıp özel malzemeler ile ısı yalıtımlı hale getirilmiştir.

Özellikle verilen siparişler üzerine istenilen boy ve ebat, istenilen kalite ve malzemelerle yapılarak çeşitlilik sağlamaktadır. Şirketlerde vb. yerlerde Depolama yeri için artık ek bir odaya ihtiyaç duymayacaksınız. Çadırlarımız tek iskeletten oluştuğu için ayakta durabilmesi için ek malzemelere ihtiyaç duymayacaksınız. Ürettiğimiz depo çadırların içerisine rahatça girip çıkabilir, rahat hareket edebilir ve ayrıca ürünlerinizi kolaylıkla çadıra yerleştirebilirsiniz.

Depo çadırı özelliklerinden bir diğeri ise taşınabilir özelliği vardır. Kullanıcının istekleri arzusunda tasarlanan depo çadırı; ısıtma, aydınlatma ve havalandırma gibi ek özellikleri de bulunmaktadır. Depo çadırında yer alacak ürün ve malzemelerin saklama koşullarına göre ısılarının ayarlanabilmesi de özelliklerinin arasındadır.

Ekin çadır olarak diğer üretilen çadırlara kıyasla daha kolay kurulma özelliği ile ekonomik ve birçok alternatife sahip çadırlardı. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre boy ve ebatlar da üretilen ekin çadırlar birçok özelliğiyle diğer çadırlara kıyasla daha kaliteli ve ekonomiktir. Depoda saklayacağınız ürünün saklanacak hava koşuklarına göre ayarlanabilmesiyle ürünlere uygun hava ortamı yaratmaktadır. Ekin çadır havalandırma ısıtma sistemleriyle büyük beğeni toplamaktadır. Her hava koşuluna uygun şekilde üretilen ekin çadırları diğer çadırlara kıyasla daha çok tercih edilmektedir.

Ekin çadırlarına Günümüz de birçok şirket, firma, çiftlik sahipleri tarafından büyük ilgi duyulmaktadır. Çadırlarımız Alternatif özellikleriyle her kullanıma uygun hale getirilmiştir. Daha fazla bilgi ve fiyatları öğrenebilmek için www.hayvancadiri.net web sitemizi ziyaret edebilir ve tüm merak ettiğiniz sorularınızı sorabilirsiniz. Ayrıca daha çok alternatif ve tasarımları meral ediyorsanız web sitemize girerek birçok örneğimize bakabilirsiniz

Devamını oku

CARDTEK DUBAİ’NİN ÖDEME SİSTEMİNİ KURUYOR

Cardtek CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü “Beş yılda finansal teknolojilerde dünyanın ilk 10 şirketinden biri olmak istiyoruz.”

logo.png (236×71)

            Türkiye’nin öncü teknoloji şirketlerinden Cardtek’ten küresel bir atak geldi. 2001’den bu yana ödeme sistemleri alanında uçtan uca çözümler sunan Cardtek Teknoloji, küresel bir marka olmayı başardı. Cardtek bankacılık ve finans sektörü başta olmak üzere mobil, e-ticaret, kamu, ulaşım ve perakende sektörlerine finansal ödeme teknolojileri sunan firmaya Hindistan’dan Dubai’ye ABD’den Almanya’ya kadar yoğun ilgi var. Cardtek Dubai ve Cardtek Amerika Birleşik Devletleri olarak teknoloji ihracı yapılmakta. 25 ülkeye teknoloji ihraç eden Cardtek Grup 400’ün üzerinde çalışanıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Şirketin son başarılarından biri de akıllı şehirler projeleri.

 

            Cardtek kendine ait 5 şirketi, 300’ün üzerinde çalışanı, AR-GE’ye verdiği değer, 300’den fazla ürün kurulumu ve otoriteler tarafından ödüllendirilen 360° çözümleri ile sektöründe eşsiz bir örnek oluşturmaktadır. Cardtek global iş ortakları ile birlikte Türkiye, ABD, Kanada, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Azerbaycan’da bulunan ofisleriyle 6 farklı ülkeden tüm dünyaya hizmet vermektedir. Cardtek’in amiral gemisi olan Cardtek Payment Solutions, 2001 yılında ödeme sistemlerinde çip teknolojilerine dayalı talebi karşılamak üzere kuruldu. Başta çip teknolojilerine acquiring, switching, issuing, kart yönetim sistemleri, sahtekarlık algılama ve önleme, sadakat uygulamaları, ulaşım gibi tüm alanlarda çözüm sunduğu gibi anında kart basım, toplu kart kişiselleştirme ve kart kernel çözümleriyle de ödeme dünyasına hizmet sunmaktadır.

           

            Dubai’deki mobil ödeme sistemlerinin kurulumunda yer aldıklarını ifade eden Cardtek CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü, “Dubai’deki mobil ödeme platformunun kurulmasında yer aldık. EmPay adı verilen bu proje ile su, elektrik, gaz aboneliklerinde, loyalty programlarında, okullarda, restoran zincirlerinde, taksilerde ve daha birçok alanda ödemeler mobil cihazlar üzerinden yapılabilecek şekilde tasarlandı. Proje, bankalar, döviz büroları gibi kurumların bazı işlemlerinde de kullanım alanı bulacak. Yine mobil operatör hatları üzerinden de EmPay ile ödeme yapılabilecek” dedi.

 

            Sarıgöllü diğer küresel başarılarına ilişkin ise şu bilgileri verdi: “Ürettiğimiz teknoloji ile Avrupa, Amerika, Orta doğu ve Hindistan’da ödeme teknolojileri alanında dünyada ilk olma özelliği taşıyan 20’den fazla projeyi hayata geçirdik. Bu projeler arasında ilk temassız kredi kartı, kol saati üzerinden ödeme, ilk ekranlı kredi kartı, ulaşımdaki ilk temassız kredi kartı uygulaması, cepte cüzdan, yeni nesil yazarkasa POS entegrasyonu, televizyon üzerinden alışveriş uygulaması ve SMS ile çalışan ödeme sistemi yer alıyor.”

Devamını oku

ile bir site kur

  • Tamamen ÜCRETSİZ
  • Yüzlerce tasarım
  • Son derece kolay

Bu website Webnode ile oluşturulmuştur. Bugün ücretsiz kendi siteni oluştur!