Balçova Halı Yıkama

Halı, koltuk, perde, battaniye ve yorgan gibi pek çok eşyada profesyonel yıkamanın adresi olarak Balçova halı yıkama merkezi hizmet vermektedir. Profesyonel makine kullanarak hemen hemen bütün eşyalarda yıkama ve temizleme hizmetleri sağlamaktadır. Balçova halı yıkama şirketi, evlerde veya şirketinde avantajlı çalışmalar yapmaktadır.

Uzman Yıkamanın Adresi

Bizzat firma servisi ile evlerden eşyalar alınmaktadır. Alınan eşyalar merkezlerde 4 gün içinde teslim edilmek üzere, bütün işlemlerden sırası ile geçirilmektedir. Çevre dostu olan malzemeler ve yıkama koşulları ile koltuklar ve halılar yıkanmakta ve kurutulmaktadır. İş merkezinde yapılan bu işlemler aynı gün içerisinde teslim alınmakta, daha sonra aynı titizlik ile teslim edilmektedir.

Evlerde Profesyonel Hizmetler

Evlerde de çalışmalarını sürdüren firma, profesyonelliğini bu aşamada da göstermektedir. Potansiyel hedefleri arasında yerinde hizmetleri de barındıran firma, evlerde bu işlemleri tamamlayarak, profesyonel işlere imza atmaktadır. Halılar 1-2 saat içinde işletmelerden geçmektedir. Koltuklar aynı titizlikle ve profesyonellik ile 3-4 saat içinde temizlenerek kurutulmaktadır. Firma avantajı ile sadece bu hizmetlerle sınırlı kalmayarak, çok çeşitli temizlik faaliyetleri bir arada yürütülmektedir. Perde, korniş, fayans ve yorgan yıkama konusunda da profesyonellik üstlenerek hizmetler vermektedir. Doğa dostu olan firma, bakterilere karşı orijinal ürünler kullanarak çevreye dostça yaklaşmaktadır. Profesyonelliğini bu alanda da kanıtlayan firma bakteri ve lekelere karşı son derece başarılı mücadelelerle çalışmalar yapmaktadır. Lekelere karşı başarılı olan firma, özel bir çalışma potansiyeli yürüyerek kaliteli sonuçlar ortaya koymaktadır. Kaliteli, yerinde ve şirkette çalışmalar yürüterek, oldukça uzman bir çalışma ekibi ile işlerini yürütmektedir. Firma özel olarak lekelere ve kokulara karşı mücadele sürdürmektedir. Bu konuda kalite ve uzmanlık prensiplerine uygun olarak çalışmalarına devam ettirmektedir. Çalışma potansiyeli yüksek olan firma, çevreye karşı duyarlı çalışmalar yürütmektedir.
 

ile bir site kur

  • Tamamen ÜCRETSİZ
  • Yüzlerce tasarım
  • Son derece kolay

Bu website Webnode ile oluşturulmuştur. Bugün ücretsiz kendi siteni oluştur!