CARDTEK DUBAİ’NİN ÖDEME SİSTEMİNİ KURUYOR

Cardtek CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü “Beş yılda finansal teknolojilerde dünyanın ilk 10 şirketinden biri olmak istiyoruz.”

logo.png (236×71)

            Türkiye’nin öncü teknoloji şirketlerinden Cardtek’ten küresel bir atak geldi. 2001’den bu yana ödeme sistemleri alanında uçtan uca çözümler sunan Cardtek Teknoloji, küresel bir marka olmayı başardı. Cardtek bankacılık ve finans sektörü başta olmak üzere mobil, e-ticaret, kamu, ulaşım ve perakende sektörlerine finansal ödeme teknolojileri sunan firmaya Hindistan’dan Dubai’ye ABD’den Almanya’ya kadar yoğun ilgi var. Cardtek Dubai ve Cardtek Amerika Birleşik Devletleri olarak teknoloji ihracı yapılmakta. 25 ülkeye teknoloji ihraç eden Cardtek Grup 400’ün üzerinde çalışanıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Şirketin son başarılarından biri de akıllı şehirler projeleri.

 

            Cardtek kendine ait 5 şirketi, 300’ün üzerinde çalışanı, AR-GE’ye verdiği değer, 300’den fazla ürün kurulumu ve otoriteler tarafından ödüllendirilen 360° çözümleri ile sektöründe eşsiz bir örnek oluşturmaktadır. Cardtek global iş ortakları ile birlikte Türkiye, ABD, Kanada, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Azerbaycan’da bulunan ofisleriyle 6 farklı ülkeden tüm dünyaya hizmet vermektedir. Cardtek’in amiral gemisi olan Cardtek Payment Solutions, 2001 yılında ödeme sistemlerinde çip teknolojilerine dayalı talebi karşılamak üzere kuruldu. Başta çip teknolojilerine acquiring, switching, issuing, kart yönetim sistemleri, sahtekarlık algılama ve önleme, sadakat uygulamaları, ulaşım gibi tüm alanlarda çözüm sunduğu gibi anında kart basım, toplu kart kişiselleştirme ve kart kernel çözümleriyle de ödeme dünyasına hizmet sunmaktadır.

           

            Dubai’deki mobil ödeme sistemlerinin kurulumunda yer aldıklarını ifade eden Cardtek CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü, “Dubai’deki mobil ödeme platformunun kurulmasında yer aldık. EmPay adı verilen bu proje ile su, elektrik, gaz aboneliklerinde, loyalty programlarında, okullarda, restoran zincirlerinde, taksilerde ve daha birçok alanda ödemeler mobil cihazlar üzerinden yapılabilecek şekilde tasarlandı. Proje, bankalar, döviz büroları gibi kurumların bazı işlemlerinde de kullanım alanı bulacak. Yine mobil operatör hatları üzerinden de EmPay ile ödeme yapılabilecek” dedi.

 

            Sarıgöllü diğer küresel başarılarına ilişkin ise şu bilgileri verdi: “Ürettiğimiz teknoloji ile Avrupa, Amerika, Orta doğu ve Hindistan’da ödeme teknolojileri alanında dünyada ilk olma özelliği taşıyan 20’den fazla projeyi hayata geçirdik. Bu projeler arasında ilk temassız kredi kartı, kol saati üzerinden ödeme, ilk ekranlı kredi kartı, ulaşımdaki ilk temassız kredi kartı uygulaması, cepte cüzdan, yeni nesil yazarkasa POS entegrasyonu, televizyon üzerinden alışveriş uygulaması ve SMS ile çalışan ödeme sistemi yer alıyor.”

ile bir site kur

  • Tamamen ÜCRETSİZ
  • Yüzlerce tasarım
  • Son derece kolay

Bu website Webnode ile oluşturulmuştur. Bugün ücretsiz kendi siteni oluştur!