Kar Grup: Citoen, Toyota ve Ford Servisi

Kar group, 1986 yılında otomotiv sektöründe faaliyete başlamıştır. Kuruluşumuz her daim gelişen ve değişen dünya düzenine ayak uydurarak profesyonel ve kurumsal logo.png (120×40)hizmetleri ile değerli müşterilerimizin güvenini kazanarak, hep bir adım ilerisini hedefleyerek yoluna devam etmiştir. Bu sebeple 1999 yılında bünyemize eklemiş olduğumuz Citroen Yetkili Satıcılık& Servislik ve toptan yedek parça departmanımızı da ailemize katmıştık. Bugün gelinen noktada ise müşterilerimize her konuda son teknoloji ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ağır bakıma giren aracınıza periyodik bakımdaki tüm bakımlar uygulanır. Ve ek olarak da triger kayışı km veya yıl olarak ömrünü doldurmuşsa set olarak değiştirilir, debriyaj seti kontrol edilir, fren baltaları kontrol edilir, şanzıman yağı değiştirilir ve herhangi bir yağ sızıntısı olup olmadığı kontrol edilir. Tüm bu kontroller sırasında gerekli bakımlar Citroen servisi tarafından özenle yerine getirilir ve gerekli olması halinde parça değişimleri yapılır.

Aracınız Ford yetkili servisi güvencesi altındadır. Ford servisi olarak temel amacımız, aracınızı aldığınız ilk günkü rahatlık ve güvence ile kullanmanızı sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda aracınızın performansını etkileyebilecek olan her türlü faktör, bakım ve hizmet Ford kullanıcılarına profesyonel olarak sunulmaktadır. Aracınızın veriminin azalmaması için garanti ve servis kılavuzlarında yer alan tüm bakım ve hizmetler müşterilerimize sağlanmaktadır.

Toyota araca sahip müşterilerimiz ise diledikleri takdirde Toyota servisi hizmetimizde cazip fiyatlar karşılığında ekstra garanti süreleri elde edebilirler. Bu süreler sayesinde aracınızın satış fiyatı artacağı gibi garanti süreleri içerisinde de kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Ayrıca bu garanti süreleri kilometre sınırlamasına tabi tutulmamıştır. Böylelikle fazla yol yapan müşterilerimizin de bu kampanyalardan faydalanabilmeleri düşünülmüştür.

Bu kapsamda müşterilerimize sunduğumuz garanti seçeneklerimiz 3 adettir. Müşterilerimiz kendilerine uygun gördükleri garanti ekstra paketlerini seçebilmektedirler. Bu paketleri sizlere tanıtalım.

ile bir site kur

  • Tamamen ücretsiz
  • Yüzlerce tasarım
  • Son derece kolay

Bu website Webnode.com.tr ile oluşturulmuştur. Bugün ücretsiz kendi siteni oluştur!