Makale Market - Makale Fiyatları ve Makale Yazdırma

makale-market.png (1155×155)

Türkiye’nin en büyük makale yazarlığı firmalarından biri olan Makale Market, 2015 yılından bu yana sektörde profesyonel web sitesi içerik hizmetleri sunmaktadır. Yazar ve Editör kadrosunu sürekli geliştiren firma, uzmanlık alanlarına göre en iyi yazarları bünyesine katmakta ve bu sayede müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Makale yazarak para kazanmak isteyen bireylere bir iş kapısı açan firma, ek gelir elde etmek isteyenlerden öğrenci ve ev hanımlarına bünyesinde yer vermekte ve bu sayede makale yazarı kadrosunu sürekli genişletmektedir.

2015 yılından bu yana sürekli müşteri portföyünü geliştiren makale market, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi sayesinde aralarında daimî bir ilişki oluşturmakta ve samimi uzman kadrosu sayesinde uzun vadeli çalışmalara kapı aralamaktadır. Ayrıca %100 özgün ve %100 SEO uyumlu makale hizmeti veren firma, sipariş teslimatından önce tüm yazıları periyodik olarak kontrol aşamalarından geçirmekte ve böylece sorunsuz bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktadır.

Aynı zamanda 7/24 ücretsiz müşteri destek hattı sayesinde müşterileri ile işin başından sonuna kadar iletişim halinde kalmakta ve iletişim ağını sürekli güncel tutmaktadır. Bu sayede oluşabilecek hataları minimum seviyeye indirmekte ve kaliteyi standart hale gelmesini sağlamaktadır. Müşterilerle sürekli iletişim halinde olan firma, onların isteklerine en hızlı şekilde cevap vermekte ve sorunlarına en kısa sürede çözüm olabilmektedir. Hızlı teslimat anlayışı ve sorunsuz içerik üretme politikası sayesine müşterileri yelpazesini sürekli geliştiren firma, ayrıca hizmet verdiği kategorileri de bu sayede referanslarla doldurmakta ve yeni gelen müşterilerine güven arz etmektedir.

Bahis ve +18 içeriklerden, teknoloji ve sağlık gibi güncel kategorilere kadar içerik üretimi yapan Makale Market, aynı zamanda moda, ekonomi, güncel haber, para kazanma, sorgulama, kişisel gelişim, astroloji, anne ve çocuk ve yemek tarifleri gibi birçok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Bu kategoriler için kümeler halinde editör ve yazarlarını toplayan firma, yazar ve editörlerinin uzmanlık alanlarına göre konu dağılımı yapmakta ve kaliteyi düşürmemek için uzmanlık alanı dışındaki bireylere konu dağılımı yapmamaktadır. Bu sebeple bu firmadan alacağınız makalelere güvenebilir ve sorunsuz bir şekilde web siteleriniz de kullanabilirsiniz.

ile bir site kur

  • Tamamen ücretsiz
  • Yüzlerce tasarım
  • Son derece kolay

Bu website Webnode.com.tr ile oluşturulmuştur. Bugün ücretsiz kendi siteni oluştur!