MARKA TESCİL VE MARKA BAŞVURU

Marka Tescil

marka-tescil-300x87 Marka Tescil

Marka Tescil

Gelişen internet,e-ticaret ağı ve bu sayede bilgiye kolay ulaşılması rekabeti oldukça arttırdı. Firma sahipleri ve ticaret erbabları artık ürün ve hizmetleri ile ilgili fark yaratmak durumunda kaldılar ve tam da bu noktada marka kavramı ve dolayısı ile marka tescili konusunun öneminden bahsetme ihtiyacı doğdu.
Firma sahipleri, rekabetçi koşullarda marka yaratarak hedeflerine ulaşabileceklerinin farkına vardılar. Ama sadece markayı yaratmak değil onu kötü niyetli kişilere karşı korumak ve bu kişilerin izleyeceği yöntemler sonucu zarara uğramamak için marka tescili yoluna başvurdular.
TurkMark Danışmanlık da firmanızı ve markanızı, ulusal veya küresel her türlü tehdide karşı korur ve gözetir, yolunuza emin adımlarla devam edebilirsiniz.
Çünkü TurkMark Danışmanlıkmarka tescili işlemlerinin yanı sıra marka araştırmaları ve analizleri, markaların piyasadaki konumunun belirlenmesi, marka için gerekli hukuki işlemlerin gerçekleştirilmesi ve takip edilmesi gibi birçok hizmeti sizlere sunan, işinde tecrübeli ve profesyonel bir firmadır. Marka Başvurusu yapmak için lütfen uzmanlarımızdan bilgi alınız 444 89 33

 

Marka Tescil Hizmeti

Turk Mark Danışmanlık, farklı sektör ve gruplara sektörel bazda uzmanlaşmış marka temsilcileriyle marka tescil hizmeti vermektedir.
Turkmark Danışmanlık olarak yapmış olduğumuz tüm işlemlerde en üst kalite ve profesyonelliği sunma hedef ve misyonundayız.

Müşterilerimizle sıkı bir güven ilişkisi kurarak onların memnuniyetini öncelikli ilkemiz kabul ediyoruz.Kalite politikamızdan, hizmet ve fiyat politikamızdan hiçbir zaman taviz vermemekteyiz.

TurkMark Danışmanlık ile artık tüm marka tescil,marka sorgulama , marka başvuru ve patent başvuru, işlemlerinde yanınızda bir dost bulunmaktadır.

Turkmark Patent olarak verdiğimiz başlıca marka danışmanlık hizmetleri şunlardır:

Com.tr için Marka Tescili,

Slogan ve Logo tescili,

Marka Takip ve Raporlama,

Marka Yenileme,

Marka Adres Değişikliği,

Marka itiraz Etme,

Marka İtiraza Karşı Görüş Bildirme,

Marka Nevi Değişikliği,

Marka Ünvan Değişikliği,

Marka Miras,Versaet ve İntikali,

Marka Tescil Dava takibi,

Marka Tescil Arabuluculuk İşlemleri,

Tanınmış Marka Başvurusu,

Marka YİDK Kararına itiraz,

Marka Koruma ve Benzer Marka Takibi,

Marka Analizi,

Hazır Tescilli Marka Bulunması,

Marka Devri,

Marka Değeri Belirleme işlemleridir.

Tüm bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için uzman marka vekili ve avukatlarımız sizlere bir telefon kadar yakındalar. 02128521519 – 4448933

 

ile bir site kur

  • Tamamen ücretsiz
  • Yüzlerce tasarım
  • Son derece kolay

Bu website Webnode.com.tr ile oluşturulmuştur. Bugün ücretsiz kendi siteni oluştur!