Pidpay - www.pidpayci.com

Pidpay

yEPlvL.png (182×55)
İnternet sitelerinin gelişmesi ve bireylerin yaşamlarının hızlı ve pratik bir hal almasından dolayı malum online alış veriş yapmak oldukça popüler bir hal aldı. Tabi ki güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirmek ve hesap bilgilerimizi güvenilir ellere teslim etmek konusunda hala kullanıcılar büyük bir güvensizlik taşıyor. Tam da bu konuda pidpay sistemi yardımınıza koşuyor. En güvenli ödeme sistemlerin biri olan pidpay, sizlere sunduğu pidpay kart sayesinde internet üzerinden kolay ve güvenilir bir biçimde alışveriş ve ödeme yapmanıza olanak sağlıyor.
Ön ödemeli bir kart sistemi olan pidpay sayesinde maximum güvenlikte internet harcamaları yapabilir ve asıl hesabınızı güvende tutabilirsiniz. Sanal bir pin koda sahip olduğunu bu sistem de sadece pin konu ile ön ödeme gerçekleştirerek, ödeme tutarınız kadar internet harcamaları yapabilirsiniz.
Pidpay kart satın aldıktan sonra, istediğiniz tutarı ön ödemeli olarak aldığınız sanal kartınıza yükleyebilir ve sonrasında ödeme bildiriminde bulunarak yatırdığınız tutarın sanal kartınıza bakiye olarak yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Ardından internette istediğiniz her yerden kolay bir şekilde bakiye tutarınızca alışveriş yapabilir ve pidpay’ın size sunduğu inanılmaz avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Pidpay sisteminde ayrıca farklı ödeme planları bulunmaktadır. Classic, Silver, Gold, Platinium ve VİP planlardan birini seçerek yatırdığınız tutarlar ölçüsünde farklı indirimlerden yararlanabilir ve yine bu planların size sunduğu farklı avantajları elde edebilirsiniz. Ayrıca pidpay sisteminin oldukça güçlü şifreleme yöntemleri sayesinde tüm bilgilerinizin güvenliğinden emin olabilirsiniz.

ile bir site kur

  • Tamamen ücretsiz
  • Yüzlerce tasarım
  • Son derece kolay

Bu website Webnode.com.tr ile oluşturulmuştur. Bugün ücretsiz kendi siteni oluştur!