Rottest ürünleri Püdaş'da!

rottest_logo.jpg (260×76)

En uygun ve en kaliteli Rottest Ürünleri Püdaş'da. Püdaş, uzun yıllardır hem rottest servis liğini hem de, rottest bayi liğini Rottest Ankara olarak yapmaktadır.

Rottest onlarca basınçlı ve yıkama makinalarından sadece birisi, rottest türkiye piyasasına ilk 1970 yılında girmiştir. Rottest ürünleri ve Rottest Yedek Parça hakkında her türlü bilgiyi püdaş garantisi altında 0312 395 8600 numarasından veya www.rottest.net web adresinden ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ve müşteri şartlarını hedef alarak faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, Rottest ikinci el ürünleri ile de kalite yönetim sisteminin sağladığı sürdürülebilir ve süreksel iyileşme süreciyle, kullandığı teknoloji ve teknik yapısı ile yenilikleri yakından takip ederek hızlı bir şekilde büyümesine devam etmektedir.

Rottest fabrikası İzmir'de olup ayrıca Rottest yıkama makinası izmir de üretilmektedir. Rottest Ürünlerini Rottest KayseriRottest KonyaRottest EskişehirRottest İstanbulRottest Ankara olarak da kolaylıkla bulabilirsiniz. Rottest 'CE' güvencesine sahip olan ürünlerini ISO 9001-2000 standardına ve yasal mevzuatın şartlarına uygun olarak üretmektedir.

Tüm rottest basınçlı yıkama makinaları dayanıklı pompalara sahiptir. Örneğin yüksek dayanıklılığa sahip pompası ile rottest ST 200 CS makinemiz oto yıkama sektöründe en çok tercih edilen modelimizdir.

Ayrıca rottest soğuk yıkama makineleri olarak da rottest ST 200 CS, rottest ST 210 CS, rottest ST 250 CS, rottest ST 300 CS, rottest ST 350 CS ürünleri bulunur.Bu ürünler yüksek debisi sayesinde yumuşak ve çok miktarda kirin temizlenmesi için kullanılabilir. Rottest oto yıkama makinaları olarak da ST 180 MCS, ST 180 CS, ST 2000 C SICAK-SOĞUK, ST 2100 C ROTTEST SICAK SOĞUK gibi ürünlerimiz mevcut olup ayrıca elektrikli sıcak-soğuk makineleri tercihler arasındadır. Rottest yıkama olarak da Rottest 300 BarRottest 250 Bar gibi ürünleri ile de bilinir.

Rottest ürünlerinde yerli malzemeler kullanmakta, müşterilerine sunduğu makineleri için taahhüt ettiği garanti şartlarına mutlak surette riayet etmekte, yaygın servis ağı ile sağladığı satış sonrası servis hizmetiyle müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Yapmış olduğu çalışmalarla müşterilerinden aldığımız takdir ve teşekkür ile her geçen gün büyüyerek, yurt içinde sağladığı başarılarını, yapmış olduğu ihracatlarla yurtdışına da taşımaktadır.

Püdaş da Rottest basınçlı yıkama makinesi ve rottest oto yıkama yedek parçaları ve Rottest Pompa da bulunmaktadır.

Rottest yedek parçalarımızda aşağıdaki gibidir.

Rottest keçerottest seramik pistonrottest biel kolurottestsarı kafarottest serpantinrottest ateşleme trafosurottest krank milirottest su jetirottest tabanca memesirottest tabancarottest hortumrottest tekerlekrottest siboprottest kabinrottest afyonrottest Antalyarottest basınç keçesirottest taparottest mazot pompası

Rottest servis ile ilgili 05326300010 nolu telefondan rottest Ankara birimimizle irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıca Rottest olarak oto yıkama istasyonları kurulumu yapmaktayız.

ile bir site kur

  • Tamamen ÜCRETSİZ
  • Yüzlerce tasarım
  • Son derece kolay

Bu website Webnode ile oluşturulmuştur. Bugün ücretsiz kendi siteni oluştur!