Sanal Mektep - skdeniz.com

1 yıldır web sektöründe Adobe Photoshop, Premiere, After Effects, web site kurma, SEO gibi alanlarda ücretsiz eğitim makaleleri hazırlayan bir siteden bahsediyoruz.

Ücretsiz olduğu gibi herkesin anlayabileceği bir dilden anlatım söz konusu! 2016 yılında kurulmuş Türkiye'de türüne az sayıda rastlanan bu blog (blog dediysek havadan sudan bir blog değil, eğitim bloğu, içinde bilgi var emek var!) tamamen gönüllülük esaslı çalışır.

Yazarları ücretsiz yazar, okuyucularından hiçbir karşılık beklemez. Sanal Mektep'in en çok okunan yazıları şunlardır:

* Alan Adı transferi nasıl yapılır
* 4 tl'ye site kurmak
* resim sıkıştırma taktiği
* Adnimo Nedir ?
* Alexa Rank Yükseltme
* İyi bir blog nasıl olmalı
* After Effects'te Intro nasıl yapılır?

Alan adı transferinin nasıl yapıldığı hakkında yazılan bu rehber günde ortalama 64 kez okunuyor. Bir çok kişi alan adı transferi etme peşinde ...

Özellikle 4 TL'ye nasıl site kurabileceğimizi anlattığımız makale günlük ortalama 45 kez okunuyor. Bu makalede düşük bütçesi olan okuyucularımıza çok yardımcı olduğumuzu düşünüyorum.

Resim sıkıştırma taktiği verdiğim bu makalede okuyucularıma resim sıkıştırma işlemi nasıl yapılır bunu detaylı bir şekilde anlattım. Bu makale günlük ortalama 32 kez okunuyor.

Adnimo isimli reklam firması hakkında bilgi vermiş olduğum makale günde ortalama 30 kez okunuyor.

Alexa Rank yükseltme hakkında %100 işe yarar (kesinlikle çöp değil) bilgiler verdiğim bu makale günde ortalama 27 kez okunmakta. Bu makale vesilesiyle sitenizde %100 başarı elde edebileceğinizi söylemek isterim.

İyi bir blog nasıl olmalı adlı makalemde blog sahiplerine, bloglarını nasıl daha iyi yerlere getirebilecekleri konusunda kendi tecrübelerimle beraber tavsiyelerimi aktardım.

After Effects'te Intro yapma işlemini bir YouTube'ır ve aynı zamanda işinin uzmanı olan birinin dilinden sizlere anlattık. (Sinan Ergin tarafından yazılmıştır)

Sanal Mektep Hosting kampanyamızda ise anlaştığımız bazı firmalarla beraber indirimli hosting hizmeti sağladık.

Tabii bunlar sadece birer örnek, Sanal Mektep'te hayatınızı kolaylaştıracak bunun gibi bir sürü bilgi var. Sanal Mektep sitesi sizlere birçok alanda rehberlik yapmayı görev edinmiş %100 özgün bir sitedir. Eğer sizinde bu konulara merakınız varsa neden sitemize göz atmıyorsunuz?

ile bir site kur

  • Tamamen ÜCRETSİZ
  • Yüzlerce tasarım
  • Son derece kolay

Bu website Webnode ile oluşturulmuştur. Bugün ücretsiz kendi siteni oluştur!