SineklikDunyasi.net - Sineklik Fiyatları ve Modelleri - Kartal

logo.png (350×80)

Sineklik sayesinde hiçbir kimyasal madde kullanmadan doğal korunma yöntemleriyle haşereleri evimizden uzak tutmaya yarayan bu yol ek olarak açılıp kapanabilir özelliği yardımıyla de büyük kolaylık sağlamaktadır.

Pencere, kapı, cam balkon havalandırma boşlukları plastik doğrama, alüminyum doğrama, ahşap doğrama, demir doğrama ayırt etmeksizin uygulanabilen bir sistemdir. Peki, cam balkon sineklik seçerken nelere ve hangi özelliklerine bakmalıyız. Birlikte bu sistemlere bir bakalım.

Pileli sineklik, birkaç senedir kullanıma sürülmüş olan sineklik modelidir. Pilelere haiz tülü sayesinde kendini kolayca farkettiren şık tasarımı ve basit kullanımı ile öne çıkan bir sineklik Sineklik Modelleri ' dir. Uzun seneler amacına uygun bir halde size hizmet edecek ve haşerelere karşı sizi koruma altına alıcaktır.

Stor sineklik kullanım avantajları yüksek ve şık bir tasarıma sahiptir.

Başlıca özellikleri 20×40 ölçülerindeki bir kasanın içerisinde, yayla kurma mekanizması ile çalışır, içine tülün sarıldığı bir motor yatağı ve iki yana monte edilmiş U şeklinde içinde özel kıl fitiller bulunduran aliminyum raylar ve alt kilitleme parçasından oluşmaktadır.

Sinekliği açmamızı gerektiren durumlarda ufak bir el hareketi ile kendi kendini toplayabilir. Kullanılan tüller fiberglas ve yanmaz tül özelliğindedir. Menteşeli sineklik kullanımı basit ve ekonomik yönden en uygun sineklik sistemidir. Pencere sinekliği ve kapı sinekliği olarak kullanılabilirler. Sistem özellikleri 17×25 aliminyum kasanın içine gergince uygulanan fiberglas tül ile donatılmış sineklik modelidir.

Pencere sinekliği olarak kullanıldığında 2 adet menteşe ile hareket edip açılıp kapanması sağlanır. Sinekliği tutan mekanizma ise çıtçıt denilen sert plastikten yapılmış birbir içine geçerek kilitleme saplayan bir parça yada mıknatıs ile sağlanır. Kapı kolu takılarak rahatça açma kapama özelliğini alırlar.

Sürme sineklik sistemleri uygulama alanına bakılırsa belirlenen akılcı çözümler sunan bir sineklik sistemidir. Yana doğru şu demek oluyor ki yatay olarak çalışan pencere yada kapı modelleri için tasarlanmıştır. Başlıca özellikleri, alüminyum rayların üzerinde ölçüye uygun olarak üretilmiş sinekliğin altındaki rulmanlar çerçevenin çevreını tamamen dönecek şekildetakılır. Bu uygulama yardımıyla sağa sola hareketi sağlanır.

Buraya kadar cam balkonumuza nasıl bir sineklik seçmemiz konusunda sanırım karara vardık. Şimdi sinekliğimizi evimizin dekorasyonuna uydurma vakitı. Sinekliklerde belirli olan 3-4 renk dışında kendinizin seçmiş olduğunuz bir rengi özel statik boya yardımı ile boyayabilirsiniz.

Artık cam balkon sinekliğinizin nasıl olacağına ve rengine karar verebildiyseniz sıra uygulamaya geçmede…

Öncü firmalar ve fiyatlar

Fiyatlandırma seçeneklerinde Türkiye de bulunan genel Sineklik Fiyatları standartlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bunun dışında firmaların düzgüsel tutarlarını öğrenebilmek için sizler de firmalar ile direk bildirişime geçebilirsiniz.

 

 

ile bir site kur

  • Tamamen ücretsiz
  • Yüzlerce tasarım
  • Son derece kolay

Bu website Webnode.com.tr ile oluşturulmuştur. Bugün ücretsiz kendi siteni oluştur!