Tca Peeling Sepeti

TCA-BANNER.png (1356×452)

Kimyasal peeling uygulamaları günümüzün düzenli ve kalıcı şekilde aklı nüfus etmiş en gelişmiş cilt soyma uygulamalarını kapsayan peelingtir. Bu peelinglerin en başında gele tca peeling uygulamasıdır. Ciltte herhangi bir tahribat bırakmadan sorunsuz şekilde soyulma sağlayan bu peeling türü Almanya bazlı olarak Türkiye de sunulmaktadır kullanıcılara genellikle profesyonel kişilerin gözetiminden kullanılması önerilen bu peelingler kullanım talimatının dışına çıkılmadan uyguladığında kişi kendi başına uygulama yapabilir. Yüz bölgesinde minimum oranda başlanması gereken bu peeling zamanla yükseltilerek daha derin soymaya geçilebilir ve cilt yenilenmesi hızlanır. Cilt tca peeling maddesine alışma gösterdikçe oranlar yükselip tepki safhaları gözlenmektedir. Cilt çukurları soyulma sayesinde yavaş yavaş ortadan kalkarak düzelme sağlar bu bağlamda cilt düzeni bozulmaz süreklilik sağlayan bu düzelmeler cildin parlak ve pürüzsüz bir görünüme geçişini hızlandırır.

Peeling alternatiflerin arasında evde uygulanmasıyla dikkat çeken yöntemdir. Kimyasal peeling uygulanması basittir. Fakat çok dikkatli olunması gerekir. Genelde asitler ile yapılmaktadır. Bu asitlerden en çok tercih edileni de tca peeling olarak bilinir. Tca asit ile cit katman katman soyularak bir çok deri bozukluğuna çözüm olabiliyor. Örneğin dövme silme, sivilce izleri, faça izleri, vücut çatlakları gibi cilt deformasyonlarını düzenli  ve doğru uygulama ile yepyeni bir cilde kavuşturmak mümkün. Bu noktada hangi cilt problemi için hangi oranı kullanmak gerektiğini bilmek çok mühim. Dövme silmek için tca 70, sivilce izleri için tca 25 gibi oranları uygulamak gerekir. Doğru oran uygulanmaması ciltte yanık izleri ya da büyük ve kolay iyileşmeyen yaralar oluşmasına sebep olur.

Kimyasal peeling sonuç elde edilmesi basit olmasında ötürü çatlak oluşan cildin bozuk yapısını gerginleştirme yaparak düzene sokar bu düzen daimi şekilde süreklilik sağlar. Cilt yapısı tazelenme sağladığı için kilo alıp vermek gibi bir olaydan dolayı oluşan çatlak ciltte yıllardır barınmaktadır. Bu cilt barınması aslında basite alınmamaktadır. Tca peeling uygulaması ile bu çatlakların düzelmesi 6 aya kadar uzama sağlayabilir. Ama eski vücut yapınıza dönüşmek uzun bir zaman olarak gözükse de kısa ve net çözüm sunar.

 

ile bir site kur

  • Tamamen ÜCRETSİZ
  • Yüzlerce tasarım
  • Son derece kolay

Bu website Webnode ile oluşturulmuştur. Bugün ücretsiz kendi siteni oluştur!