Tez Merkezi

destek-almak-istiyorumYoktezmerkezi olarak lisans, yüksek lisans, MBA ve doktora öğrencilerine tez hazırlama, ödev hazırlama, tez konusu belirleme, tez konusu önerisi sunma, proje hazırlama, proje konusu sunma, proje desteği , tez düzenlemesi hakkında akademik destek vermekteyiz.

Tez merkezi olarak 15 yıldan beri üniversite öğrencilerine lisans ve yüksek lisans olmak üzere tüm bölüm öğrencilerine tüm derslerde akademik destek sunmaktayız. Kısaca üniversite öğrencilere sunduğumuz akademik hizmetler nelerdir, bunlardan bahsetmek isteriz.

Tez hazırlama: Tez hazırlama merkezi olarak lisans ve lisansüstü öğrencilerine tez hazırlama, tez konusu sunma, tez örnekleri, tez yazımı ve tez düzenlemesi hakkında destek vermekteyiz. Tez hazırlama ekibimiz, akademik birikime sahip, birçok tez yazım aşamasında destek vermiş akademisyenlerden oluşmaktadır. Öğrenciler bize genelde; tez yazdırmak istiyorum, tez yazan yerler var mı, tez nasıl yazılır, tez örnekleri arıyorum diyerek ulaşmaktadır.

Verdiğimiz desteklerden biri de tez düzenlemesi dir. Tez yazım aşamasına gelmiş öğrenciler, üniversitelerin tez yazım kılavuzuna göre uyarlama yaptırmaktadır. Tez yazım şablonuna göre tez düzeltme çalışmasında kısa sürede destek vermekteyiz. Tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum, tez düzeltmesi yapan yerler var mı diyerek bize ulaşan öğrencilere destek olmaktayız.

Proje hazırlama; bir diğer verdiğimiz akademik hizmet proje hazırlama desteğidir. Proje yazma konusunda üniversite öğrencilerine yardımcı olmaktayız. Proje konusu belirleme, proje yazımı, proje konu önerisi sunma ve proje düzenlemesinde hizmet vermekteyiz. Projem var, projemi yaptırmak istiyorum, proje örneklerine bakmak istiyorum, proje yapanlara nasıl ulaşabilirim, proje yazdırmak istiyorum diyerek bize ulaşmaktadır.

Son olarak da ödev hazırlama ile ilgili destek vermekteyiz. Üniversite öğrencilerine ödev hazırlama ile ilgili olarak soru çözme, essay yazma, ödev raporu hazırlama konularında yardımcı olmaktayız. Ödevim var, ödev yaptırmak istiyorum, ödev yapanlara nasıl ulaşabilirim, üniversite ödevleri nasıl yapılır, şeklinde arama yaparak bize ulaşmaktadır.

Tez hazırlatma, proje yaptırmak ya da ödev hazırlatmak istiyorum diyen öğrenciler bize tez ücretleri ne kadar, proje fiyatları nedir, ödev ücretleri ne kadar diye sormaktadır. Tez ücretleri, yazılacak tezin sayfa sayısına, kaç sayfa yazılacağına, ne zaman teslim edileceğine ve hangi dilde yazılacağına göre değişmektedir. Ortalama tez ücretleri ne kadar diye öğrenmek isterseniz, sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aynı şekilde proje ücretleri, ödev fiyatları ile ilgili bilgi almak için siteden bize canlı yardım uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Üniversite öğrencilerinin en çok sorduğu sorulardan biri de nasıl sorusudur. Tez nasıl yazılır, proje nasıl hazırlanır, ödev nasıl yapılır, nasıl yapmam lazım gibi sorularla çok fazla muhatap olmaktayız. Tüm bu sorularda lisans, yüksek lisans, master ve doktora öğrencilerine akademik hizmet sunmaktayız.

Powered by - Ankara Evden Eve Nakliyat

ile bir site kur

  • Tamamen ücretsiz
  • Yüzlerce tasarım
  • Son derece kolay

Bu website Webnode.com.tr ile oluşturulmuştur. Bugün ücretsiz kendi siteni oluştur!